вул.Шевченка, 116, корпус 2
м.Львів, 79039 facebook
тел.(032)231-49-83

Видача дублікатів сертифікатів 2016-2017

Повідомляємо, що фактом завершення процедури реєстрації на ЗНО - 2017 є отриманий абітурієнтом Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Cертифікат).

          Нагадуємо також, що для участі у конкурсному відборі для здобуття вищої освіти у 2017 році можна подавати Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Сертифікат- це документ, без якого абітурієнт не допускається до пункту проведення ЗНО. У Сертифікатах проставляють відмітки про проходження учасником зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета. Сертифікат заборонено ламінувати, псувати фотографію чи голографічну наліпку.

У випадку втрати чи пошкодження Cертифіката або за необхідності внесення змін у персональні дані (прізвище, ім'я, по батькові, серія та номер документа), Вам необхідно звернутись до Львівського РЦОЯО із письмовою заявою на виготовлення дубліката Cертифіката або заявою про внесення змін до персональних даних.

До розгляду приймаються заяви, що написані абітурієнтами власноруч і подані особисто або надіслані поштовим відправленням на адресу вул. Шевченка, 116, корп.2 , м. Львів, 79039

Фінансові витрати, необхідні для виготовлення дублікатів Сертифікатів, компенсуються за рахунок коштів фізичних осіб — заявників. Ці фінансові витрати включають вартість виготовлення дубліката Сертифіката і становлять 3 грн. 90 коп. (Завантажити зразок квитанції(за умови, що заявник отримує дублікат Сертифіката особисто).

При отримані дубліката Сертифіката поштою, загальна вартість становить 23 грн. 10 коп (виготовлення та поштове відправлення) (Завантажити зразок квитанції).

При втраті Сертифіката необхідно надати наступний комплект документів:

При пошкодженні Сертифіката необхідно надати наступний комплект документів:

При зміні персональних даних або виявленні помилки (прізвище, ім'я по батькові, серія та номер документа, що засвідчував особу під час реєстрації, тощо) необхідно надати наступний комплект документів:

    На копіях документів, що подаються для розгляду, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: "Згідно з оригіналом" (без лапок), особистий підпис особи, яка подала заяву, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
     Заяви, оформлені без дотримання вимог, повертаються заявникові з відповідними роз'ясненнями. При особистому зверненні у Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти дублікат Сертифіката виготовляється в день звернення.
    Під час видачі дубліката Сертифіката одержувач надає Львівському  регіональному центру оцінювання якості освіти  розписку, де крім інших відомостей, указує номери отриманого дубліката Сертифіката та голографічної наліпки.

Розгляд заяв відбувається у терміни, визначені чинним законодавством України,

Заяви, що надійшли в період проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів і не потребують додаткового вивчення розглядаються протягом – не більше трьох робочих днів.

Blowjob