вул.Шевченка, 116, корпус 2
м.Львів, 79039 facebook
тел.(032)231-49-83
До уваги керівників навчальних закладів

   На сайті УЦОЯО доступний сервіс "КЕРІВНИКАМ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ". Просимо до 28 грудня 2017 року відредагувати інформацію про свій заклад,  заповнивши відповідні поля у вкладці "інформація про заклад". Доступ до сервісу здійснюється за допомогою логіна та пароля, які Ви отримали від регіонального центру оцінювання якості освіти.

У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня

    8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Детальніше ...

Інформаційно-роз’яснювальна робота працівників ЛРЦОЯО, запланована на грудень 2017 р.

Інформаційно-роз’яснювальнаробота працівників ЛРЦОЯО, запланована на грудень 2017 р.

Працівники ЛРЦОЯО, відповідно до спільних планів роботи, проведуть інформаційно-роз’яснювальну роботу з педагогами, студентами закладів вищої освіти, учнями закладів освіти  щодо  формату й особливостей проведення ЗНО у 2017 році

 

08.12.2017 - зустріч із студентами коледжу щодо підготовки та проведення ДПА, ЗНО з української мови

Місце роботи:Відокремлений структурний підрозділ Національного університету "Львівська політехніка" "Львівський автомобільно-дорожній коледж"

Адреса: вул. Личаківська, 2, м. Львів

Початок роботи о 12.00 год.

 

12.12.2017 –навчальний семінар для викладачів та  методистів методоб’єднань англійської мови закладів освіти Волинської області

Місце роботи: вул. Винниченка,31, м. Луцьк, Волинська область 

Початок роботи об 11.00 год.

 

14.12.2017 – навчальний семінар для вчителів  української мови та літератури  Ратнівського району

Місце роботи: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. М. Заліпи Волинської області

вул. Шевченка, 7, смт Ратне, Ратнівський район, Волинська область

Початок роботи о 10.00 год.

 

14.12.2017 –  навчальний семінар для вчителів історії України  Ратнівського району

Місце роботи: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. М. Заліпи Волинської області

 вул. Шевченка, 7, смт Ратне, Ратнівський район, Волинська область

Початок роботи о 10.00 год. 

Запрацював веб-сервіс для керівників навчальних закладів

З 1 грудня розпочато роботу веб-сервісу «Кабінет керівника закладу освіти».

Цей сервіс призначений для внесення відомостей про навчальні заклади, випускники яких проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Доступ до сервісу – за логіном та паролем, отриманими раніше від регіонального центру. Якщо заклади досі не отримали або втратили логін і пароль, то для їх відновлення необхідно звернутися до відповідного регіонального центру.

У сервісі «Кабінет керівника закладу освіти» вивантажена інформація про заклад освіти з бази даних Українського центру оцінювання якості освіти. Керівник закладу має можливість до 28 грудня перевірити актуальність відображеної інформації та, у разі потреби, оновити дані.

Керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів вищої освіти мають внести відомості про очолювані заклади.

Керівники навчальних закладів середньої освіти за допомогою веб-сервісу, окрім оновлення інформації про установу, мають зазначити дані про випускні класи старшої школи: відобразити профіль навчання та мову навчання в класі; зазначити іноземну(і) мову(и) та рівень вивчення (академічний (стандарт) чи профільний). На підставі цієї інформації надалі відбуватиметься реєстрація випускників.

Проведення прес-конференцій у грудні

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти спільно з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської ОДА, Управлінням освіти і науки Рівненської ОДА організовує проведення прес-конференції для представників ЗМІ Волинської та Рівненської областей.

 Тема «Підготовка процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Реєстрація на участь у пробному тестуванні».

05.12.2017 у приміщенні Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, читальна зала,
вул. Винниченка, 31, м. Луцьк, початок о 13.30 год.

07.12.2017 – у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,
вул. Чорновола, 74, м. Рівне, початок о 14.00 год.

Інструктивно-методичні наради з відповідальними за проведення ЗНО-2018

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти, з метою підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, планує провести інструктивно-методичні наради в областях обслуговування з відповідальними за проведення ЗНО.

29.11.2017 р. – з відповідальними за проведення ЗНО у районах (містах), ОТГ Львівської області.
Адреса: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти, м. Львів, вул. Шевченка,116, кор.2. Початок роботи об 11 год.

05.12.2017 р. - нарада з відповідальними за проведення ЗНО у районах (містах), ОТГ, закладах вищої освіти І-ІІ р.а. і закладах професійно-технічної освіти Волинської області.
Адреса: Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, м. Луцьк, вул. Винниченка, 31. Початок роботи об 11 год.

06.12.2017 р. – нарада з відповідальним за проведення ЗНО у закладах вищої освіти І-ІІ р.а. Львівської області.
Адреса: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти вул. Шевченка, 116, корпус 2 м. Львів. Початок роботи об 11.00 год.

06.12.2017 р. – нарада з відповідальним за проведення ЗНО у закладах професійно-технічної освіти Львівської області.
Адреса: пл. Петрушевича, 2, м. Львів. Початок роботи об 11.00 год.

07.12.2017 р. - нарада з відповідальними за проведення ЗНО у районах (містах), ОТГ та у закладах вищої освіти і закладах професійно-технічної освіти Рівненської області.
Адреса: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, м. Рівне, вул. Чорновола 74. Початок роботи об 11 год.

Оновлено банк завдань тренувального онлайн тестування

Тренувальне онлайн тестування доповнено завданнями 2017 року з біології. Запрошуємо абітурієнтів до активної підготовки.

Потренуватись