вул.Шевченка, 116, корпус 2
м.Львів, 79039 facebook
тел.(032)231-49-83

Звернення директорів регіональних центрів оцінювання якості овіти щодо подій в Українському центрі оцінювання якості освіти

Високоповажний пане Президенте!


  Ми, директори регіональних центрів оцінювання якості освіти, звертаємося до Вас з приводу заяв і дій, які були вчинені 21.07.2015 Генпрокуратурою в Українському центрі оцінювання якості освіти. Посадових осіб центру звинуватили у несанкціонованому втручанні до бази даних учасників зовнішнього оцінювання.

 Система ЗНО, запроваджена у 2007 році, стала єдиним прозорим механізмом, який працює і діє упродовж усіх років існування, доводить свою ефективність, спроможність, значущість: надає молодому поколінню віру в дотримання правових стандартів нашої держави.

 Гучні заяви під час вступної кампанії не лише дискредитують діяльність Українського центру, а й ставлять під загрозу курс на позитивні зрушення в галузі освіти України. Соціологічні опитування, відгуки абітурієнтів, вчорашня реакція соціальних мереж – це свідчення суспільної довіри Українському центру оцінювання якості освіти та його керівництву.

 За часів В.Януковича Лікарчука І.Л. було звільнено, однак вдалося зберегти систему ЗНО, хоч вона і не мала розвитку. З поверненням Лікарчука І.Л. на посаду директора УЦОЯО, зроблено суттєві кроки в реформуванні і розвитку системи оцінювання.

 Сьогодні звертаємося до Вас як до Гаранта прав і свобод громадян нашої держави з проханням зберегти систему ЗНО в Україні, надати можливість їй розвиватися та забезпечувати позитивні зміни та реформи в освітній галузі, а освітянам, які причетні до організації і проведення ЗНО, зокрема колективам Українського й регіональних центрів оцінювання якості освіти, працювати на користь України. Просимо взяти під особистий контроль і забезпечити відкрите та справедливе розслідування ситуації, що склалася з УЦОЯО.

110