вул.Шевченка, 116, корпус 2
м.Львів, 79039 facebook
тел.(032)231-49-83

Вступ на магістратуру за процедурою ЗНО

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015р. № 409, дев’ять вищих навчальних закладів взяло участь в проведенні вступних випробувань в порядку експерименту, який відбувся 23 липня 2016 року. Експеримент проводився під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на основі ступеня бакалавра. Участь в експерименті брав і Львівський національний університет ім.І.Франка, Відповідно до «Положення про проведення у 2016 році як експерименту вступних випробувань…..», у м. Львові було створено два пункти тестування: на базі національного університету «Львівська політенхніка» та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Брало участь в експерименті 410 осіб. Явка учасників експерименту склала 93%.

 Тест складався з трьох блоків:
1.«Тест загальних правничих компетентностей », який у свою чергу поділявся на секції – «Критичне мислення», «Аналітичне мислення», «Логічне мислення»
2.«Право».
3.«Англійська мова».

Зразки завдань і характеристика тесту були розміщені попередньо на сайті МОН (див. http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/vstupni-viprobuvannya-dlya-zdobuttya-stupenyu-magistra-za-speczialnistyu-%C2%ABpravo%C2%BB-z-vikoristannyam-texnologij-zno/materiali-(dodayutsya).html )

 На жаль, окремі учасники не дотримувались правил проведення процедури ЗНО, зокрема були порушення, що стосувались мобільних телефонів. Таких учасників було позбавлено права продовжувати роботу над тестом.

Загалом, стараннями наукових і педагогічних працівників, експеримент пройшов успішно. Все, що стосується процедури тестування, було виконано згідно з нормативними документами Українського центру оцінювання якості освіти.

ВНЗ – учасники експерименту -  отримають добре підготовлених студентів для здобуття ступеня магістрів 

Blowjob