ГРОМАДСЬКЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

     У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти триває реєстрація громадських спостерігачів за проведенням в Україні зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів.
     Громадське спостереження здійснюється на таких етапах організації та проведення ЗНО:
• реєстрація осіб, які виявили бажання пройти ЗНО;
• проведення ЗНО в пунктах тестування;
• перевірка та оброблення бланків відповідей учасників ЗНО;
• розгляд апеляційних заяв абітурієнтів.
     Громадське спостереження за проведенням ЗНО здійснюється громадськими організаціями, батьківськими комітетами, піклувальними радами навчальних закладів, засобами масової інформації (далі - суб'єкти громадського спостереження) та безпосередньо забезпечується через діяльність зареєстрованих громадських спостерігачів.
     Громадськими спостерігачами можуть бути особи, які досягли 18-річного віку, делеговані суб'єктами громадського спостереження та зареєстровані в Українському або регіональних центрах оцінювання якості освіти. Громадські спостерігачі, зареєстровані у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти, зможуть здійснювати громадське спостереження на території Волинської, Львівської та Рівненської областей.
     Реєстрація громадських спостерігачів у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти відбудеться протягом 5 робочих днів з дня отримання комплекту документів:
подання суб'єкта громадського спостереження про реєстрацію громадських спостерігачів, скріпленого печаткою та підписом керівника;
письмових зобов'язань осіб, вказаних у поданні, дотримуватись прав та обов'язків громадських спостерігачів та їх згоди на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних";
копії документів, які посвідчують осіб представників суб'єктів громадського спостереження.
Громадські спостерігачі отримають посвідчення встановленого зразка.
Український та регіональні центри оцінювання якості освіти можуть відмовити у реєстрації громадських спостерігачів у разі порушення зазначених вище вимог.
     Просимо детально ознайомитися з документами, які визначають порядок здійснення громадського спостереження:
1.«Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 №1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 №533 завантажити, зі змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 №1033;
2. «Положення про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів» (затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 25.11.2011 №1354 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 15.01.2016 № 20) завантажити.
Поштова адреса ЛРЦОЯО:
вул. Шевченка, 116, корп.2, м. Львів, 79039